Itme

 
 
Znajdujesz się na: Strona główna > O instytucie > Aktualności > Instytut uhonorowany przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych

Aktualności

Instytut uhonorowany przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych

W uznaniu jakości projektu realizowanego przez ITME "Centrum grafenu i innowacyjnych nanotechnologii - etap I", Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych poza zaliczeniem go do grona najlepszych praktyk włączyła Instytut w unikatowy produkt promujący Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego 2014-2020, jakim jest planszowa gra strategiczna pn. „Mazopolis”.

 „Mazopolis” to ekonomiczno-strategiczna gra planszowa skierowana zarówno do dorosłych, jak i dzieci i młodzieży. Celem gry jest pokazanie obszarów wsparcia w unijnej perspektywie do 2020 na Mazowszu, a także zasad ubiegania się o fundusze oraz realizacji projektów w ramach programu regionalnego. Wykorzystanie tak nieoczywistej formuły na promocję funduszy unijnych pozwoli na dotarcie do zdecydowanie szerszego grona potencjalnych beneficjentów niż w przypadku standardowych narzędzi komunikacji.

Wróć

Drukuj